Minimalistler Bu Şık Palet Yatağı Fikirlerini Sevecek

Minimalistler Bu Şık Palet Yatağı Fikirlerini Sevecek

Minimalistler Bu Şık Palet Yatağı Fikirlerini Sevecek

Yatak satın almak bazen çok maliyetlidir. Yazlık, köy evi gibi alanlar için ekonomik ve pratik çözümler arıyorsanız sizlere minimal palet yatakları tavsiye ediyoruz. Ankara ic mimarlık firmamız tarafından sizlere tavsiyemiz çok ekonomik bir şekilde uzun ömürlü ve dayanıklı bir yatağa sahip olmanızdır. Bunun için ihtiyaç duyacağınız malzemeler palet, zımpara, vernik, boya ve fırça olacaktır. Bu şekilde yatağınızı ucuza mal etmiş, aynı zamanda konforlu bir yatak hazırlamış olursunuz.

Paletler inşaat malzemesi satılan yerlerden temin edilebilmektedir. Ayrıca yapı marketlerde de paletler bulunmaktadır. Ayrıca bu süreç oldukça keyiflidir. Boyalarınızı renkli seçerek, canlı tasarımlara sahip olabilir ve yatağınızda hayal gücünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Çayyolu ic mimarlık firması olarak paleti temin etmenizin ardından sizlere tavsiyemiz dayanıklılığı artırmak adına zımpara ve vernik yapmanız olacaktır. Vernik ahşap koruyucu bir malzemedir. Bu malzeme kullanılmadığında yatağın ömrü de kısa olacaktır.

Çayyolu ic mimarlık firması olarak sizlere tavsiyemiz vernik işlemini tek bir sefer değil, birkaç defa uygulamanızdır. Ne kadar çok kat atarsanız yatağınız o derece sağlamak olacaktır. Daha sonra tek kişilik ya da çift kişilik oluşunu dikkate alarak bu paletleri birleştiriniz. Tabi yatıp uyumak için bir de yatağa ihtiyacınız olacak. Odaya canlılık katması açısından yatağı paletlerin üzerine yerleştirmeden evvel paletleri boyamanız ve kurumaya bırakmanızı tavsiye ederiz.

Boyama aşamasından sonra ic mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz led ışıklar ile yatağınızın etrafını donatmanız olacaktır. Bu ışıklar gece lambası görevi görürken aynı zamanda tasarımınızı da ortya çıkaracaktır. Led ışıkların maliyetlerinin de düşük olması bu noktada sizlere yarar sağlar ve ekonomik çözümler bulmuş olursunuz. Ayrıca yine paletlerden yatak başlığı da yapabilirsiniz.

Natürel bir görünüm elde etmek istiyorsanız paletleri boyamadan da kullanabilirsiniz. Yine paletlerden yapacağınız bir avizeyi yatağınız ile kombine edebilirsiniz. Renkli çarşaflar ile yatağınıza hareket katarken duvarlarda farklı renklerden oluşan resimler kullanmayı da ihmal etmeyiniz. Ayrıca bu paletleri kullanarak sadece yatak değil, aynı zamanda komodin de yapabilir ve yatağınız ile kombin edebilirsiniz.