İç Mimarlık Tasarım
İç Mimarlık Blog İç Mimarlık Firmaları

İç Mimarlık Tasarım

İÇ MİMARLIK TASARIM VE PROJELENDİRME

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerde nereden başlayacağınız ve nasıl yapacağınız konusunda sizleri tereddütten kurtarıp İç Mimarlık Tasarım ve proje alanında çözüm ortağınız olarak koordineli bir şekilde başarılı sonuçlar elde edebilmeyi amaçlıyoruz.

İç Mimarlık Tasarım
İç Mimarlık Tasarım

Müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarında beklentilere cevap vermekteyiz. Müstakil villa, köşkler, konut yapıları, sanayi yapıları, Ofisler,Genel Merkezler, Residance, Kafe, Restoran dekorasyon inşaat ve mimarlık ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ofisimizde hizmet vermekteyiz.

İÇ MİMARLAR KİMDİR?


İç mimar, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üreten uzmandır. İç mimar, bir bina içinde yer alan mekânların hacim ve yüzeylerini değerlendiren bir boyutta konuya yaklaşmasının yanı sıra, yapı sistemleri, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma, ergonomi, ısıtma gibi mekân konforu konularında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle yaşam alanları baştan yaratıp mekanları daha işlevsel hale getirebilir. “Bir yapıyı, kullanım ve estetik bakımından ele alıp insanın fiziksel ve ruhsal özelliklerine uygun olarak tasarlayan kimse, dekoratör.” olarak tanımlanan iç mimar modern çağda ortaya çıkmış ve çağın ihtiyaç duyduğu uzmanlardan biri haline gelmiştir.

Move Mimarlık Tasarım Projesi Ankara İç Mimarlık Ofisi
Move Mimarlık Tasarım Projesi Ankara İç Mimarlık Ofisi

Bir mekanın aydınlatmasının mekânda ne kadar büyük değişimlere neden olduğunu ancak bir iç mimarın profesyonel dokunuşu sonrasında fark edebilirsiniz. İç mimarlar yapacakları incelemeler, ölçümler sonrasında evinizi hangi renge boyadığınızda hangi sonuçları alabileceğinizi, aydınlatmanızın nasıl olduğunda daha doğal görünebileceğiniz, mobilyalarınızı yerleştirdiğiniz yerlerin yaşam alanına yaptığı etkilerin neler olduğunu en iyi şekilde gösteren kişilerdir. İç mimarların ev dekorasyon projelerinin haricinde cafe, restoran, bar, showroom projeleri de bulunmaktadır. Cafe dekorasyonunda bar ya da restaurant projelerinde müşterilere en iyi sonucu vermek için ürünler, mekân konumu gibi konuları göz önüne alarak dekore etmektedirler. İç ya da dış mekanlarınızı, iç mimarlar, iç mimarlık ofisleri, iç mimarlık şirketlerine teslim ederek talepleriniz ve değerlendirmeler sonucunda yeniden dekore edilmesini talep edebilirsiniz. Mekanınız size ait, dekoratörünüzle konuşarak taleplerinizin olasılıkları üzerine konuşmalısınız.

İç Mimarlık ve Projelendirme konusunda uzman ekibimiz ile görüşebilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü mekanlarınızın dekorasyon ve projelendirmesi uzman ekibimiz ile yeniden tasarlanmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...